نتایج نهایی

divider_cyan

باسلام ، به اطلاع شرکت کنندگان مسابقه می رساند ،نتایج نهایی مسابقات به شرح زیر میباشد.

لیگ نوریاب ساده

  • نفر اول: تیم آسمان آبی ،امیر محمد زیدانی
  • نفر دوم: تیم اسدی، حسین اسدی خواه
  • نفر سوم: تیم ربوستر ، امید رجبعلی
  • نفر چهارم: تیم ربات قهرمان ساز ایذه،ابوالفضل طاهری
  • نفر پنجم: تیم علی ، علی محبوبی فر
  • نفر ششم: تیم فرخ نیا ، بهداد باقری
  • نفر هفتم: تیم فناوران ربوکسین ، علی شفیعی
  • نفر هشتم: تیم نابغه خوزستان،امیرمحمد محمدیان
  • نفر نهم: تیم اتم،ایلیا زنگنه کمالی
  • نفر دهم: تیم فارابی،رضا منجزی

لیگ نوریاب باربر ویژه

  • نفر اول: تیم اتی ربات ، آتنا حمیداوی
  • نفر دوم: تیم رعد ، امیرحسین جلالی زاده
  • نفر سوم: تیم برتر ، محمد جواد دهقانی
  • نفر چهارم:تیم تیزبین محمد طه سرخی زاده مبین رضایی صلاح الدین نیسی
  • نفر پنجم: تیم روناش رضا گلگل امیر سام گوهر پیک
  • نفر ششم: تیم باران ، نسترن زیرکی
  • نفر هفتم: تیم شاهین ، امیر عباس ممبینی
  • نفر هشتم: تیم ناسا،دانش ممبینی
  • نفر نهم: تیم عقاب ،امیررضا ارزانش
  • نفر دهم: تیم دانشمند کوچک ، آمنه جاری زاده

لیگ چرتکه

  • نفر اول: تیم طوفان سرخ ، رادمان یزدان پرست
  • نفر دوم: تیم شایان شایان شیرکش
  • نفر سوم: تیم فارابی ، ابوالفضل عبدالهی
  • نفر سوم: تیم شایان 1 شایان بهاری پور، حمدالله صلواتی
  • نفر سوم: تیم شایان 2 عطاالله صلواتی
  • نفر پنجم: تیم ما میتوانیم امیر محمد رحمتی
  • نفر ششم: تیم دانشمند دیوانه سینا جلیلیان
  • نفر هفتم: تیم نیلوفر عسل شمسایی
  • نفر هشتم: تیم نابغه خوزستان امیر محمد محمدیان راد
  • نفر نهم: تیم نابغه کوثر شفیعی
  • نفر دهم: تیم فارابی بوالفضل گماری

لیگ ربات جنگجو

  • نفر اول:تیم oghab , مصطفی یزدی پور
  • نفر دوم: تیم ربات قهرمان ساز ایذه، ابوالفضل طاهری
  • نفر سوم: تیم نابغه ایذه،حسین سعیدی فر

لیگ ربات مسیریاب باربر

  • نفر اول: تیم رباتساز قهرمان، آیه جاوی
  • نفر دوم: تیم بتمن ، حسین دهدشتی
  • نفر سوم: تیم شفق قطبی،محمد مبین جنادله

لیگ ربات های نمایشی(demo)

  • نفر اول: تیم کارون امید زنگنه رضا صالحی
  • نفر دوم: تیم عقاب امیررضاارزاش
  • نفر سوم: تیم آسمان آبی امیرمحمد زیدانی

لیگ ربات مسیریاب ویژه دانشجویی

  • نفر اول: تیم دانشکده فنی علامه حسن زاده آملی رضا کریمی ، محمد قلاوند ، سوگند صائمی
  • نفر دوم:تیم پژوهشسرای غدیر سیاوش داوودی ، امیر حسین خیاط ، مصطفی جابری
  • نفر سوم: تیم کوشا پرواز جوان حمیدرضا شکورنیا سوگند صائمی

لیگ سازه های ماکارونی

  • نفر اول: تیم محمد رسول الله خانم سحر سلیمانی
  • نفر دوم: تیم مانا خانم سیده عاطفه موسوی خانم پریسا دستوری
  • نفر سوم: تیم چمران جواد شریعتی خانم نوروزی خانم نوشین فلاحی